Új hozzászólás Aktív témák

  • pprod94

    aktív tag

    No, gondoltam megosztom itt a tapasztalataim, hátha valakinek hasznos lesz! :) Én is rendelgettem eddig is kínai órákat, de mióta megtaláltam ezt a topikot.. Hülyét kapnak tőlem itthon. :D Az automata órákra forogtam mostanában rá. A Jaragar 2 hónapja, a Winner 2 hete van meg, de már érzem a kettő között a különbséget! Az automata felhúzás nem igazán vált be, munkában egész nap rajtam van, mégis megállt sajna mindkettő, no de nem is vártam ezt el, hogy tökéletesen működjön. A Jaragar minőségibb valamivel, kuplung szépen lepörgeti, nem tudom "túlhúzni", ennél már tapasztalatból tudom, hogy 36 óra járástartalék simán megvan. Erről nem tudok a Winnernél nyilatkozni, de egy idő után "befeszül" felhúzás közben, így ott nem olyan jó a mechanika, azt hiszem. Pontosságra egyikkel sincs bajom, bár picit sietnek. Természetesen a csoport átka, mindkettő egyből NATO szíjra cserélve. :DDD Nem utolsó sorban mindkettőn működik minden mutató! A Winnert macerásabb felhúzni a korona kialakítása miatt. Ha tudtok hasonló minőségű óráról, mutassátok is, függője lettem! :) Egy képet is mellékelek:

Új hozzászólás Aktív témák