Új hozzászólás Aktív témák

  • gyapo11

    őstag

    Előszedtem egy régi Casio órámat, tettem bele elemet, jó, ráteszem a hátlapot, el-el tűnik a digitális kijelzés. Tettem bele egy kis szigetelőszalagot, hogy az alul levő negatív pólushoz nyomódó fémlap ne tudjon hozzáérni a pozitív házhoz. Eredmény ugyanaz. Több azél nyúlvány nyomódik a hátlaphoz, ez adja a csipogó piezónak az egyik érintkezést. Az egyik pont az elemet leszorító lapról indul, és amint a hátlap benyomja, az tápellátás megszűnik. Csípőfogó, nyúlvány levág, van még három, óra tökéletes.
    Szilikon szíj szétmállik darabokra törik, kuka. Az egyik stiftet alig bírom kiszedni, nem nyomódik be a rugós vége, de sikerül.
    És elérkeztünk a kérdésig, 16 mm-es szíj fér el, van-e olyan, ami ilyen keskenyben férfi órán jól néz ki? Eredetileg szélesedő szilikon volt rajta, ami az órával egy ívet képzett, de nem akarok másik szilikont. 22 mm a tokfülek külső széle.
    Ha egy 22-es szíj két széléről levágnék annyit, hogy középen 16 mm legyen az nem lenne túl széles?
    Az óra átmérője 35 mm.

    [ Szerkesztve ]

    menyország -> mennyország, akadáj -> akadály, jótálás -> jótállás, Iphoneal > Iphone-nal, kisuly > kisujj, csővet > csövet

Új hozzászólás Aktív témák