Új hozzászólás Aktív témák

  • sti10p

    senior tag

    Bocsi, de ide fiúk is írhatnak?! Komolyan kérdezem...
    Kikívánkozik belöllem annyi ideje szemezek a topiccal, hogy le kell írnom, hogy nekem az egyik rémálmom (túlzok persze), hogy születésnapra/karácsonyra megint dezodort vagy afterhave-et kapok ajándékba. :) Sose használtam ezeket, de lehet nem volt szerencsém mert nekem eddig mind büdösnek tűnt. :D Komolyan, a fürdőszoba szekrény csurig van használatlan dezodorokkal és arcszeszekkel, meg deo-kkal, és hiába jelzem mindíg az ismerőseimnek, hogy köszi, de plz. csak ezt ne, valahogy mindíg elfelejtik. Már kezd komikussá válni. Nyáron eléggé izzadok, de kipróbáltam már a deót, de komolyan mondom olyan büdös, hogy akkor inkább egy kis izzadság szag. A higénia egy dolog, szeressük, de minek fújam be magam valami pacsurival amitől csak büdösebb leszek.
    Amúgy respect és nem akartam senkit se cikizni, csak nem értem a jelenséget.

    A női parfümök egy másik kérdés, azok között vannak nagyon kellemes illatűak is, nőknek persze. De érdekelne akkor, hogy a férfi dezodorok és "parfümök" miért kell hogy olyan büdösek legyenek?!

    [ Szerkesztve ]

    XY

Új hozzászólás Aktív témák