Új hozzászólás Aktív témák

  • sonkabence

    csendes tag

    válasz zs.tom #6815 üzenetére

    Nem vagyok különösebb Creed rajongó, de szeretem az illatait. Kb 15 illatukat próbáltam már, mindet csodálatosnak tartom, de csak keveset hordanék/hordok. A minőség tekintetében számomra egyértelműen felsőkategóriás. Az intenzitás, tartóssággal valamennyi illatuknál gondok vannak. Sajnos, ez a niche házak nagy részére szintúgy igaz. Az árazás meg nagyon szubjektív. Ha nem lennének jó beszerzési források, akkor nyilván a niche kategória 90%-a havi fizus kategória lenne, de szerencsére nem. Ez nagyban átértékelheti egy-egy ház értékét. Szinte minden háznak van egy, kettő sikeres illata. Na de házon belül mennyi a sikeres? Ez is formálhat egy minőséget. Aventus, MI, GIT, OV, SMW, BdP ezek mind nagyon népszerű illatok niche berkekben is.Összesen meg van kb 25-30 elérhető illatuk. Ellenpéldának legyen a Montale. Pár év alatt bő 200 illat, ezek közül legtöbbünk a Black Aoud-ra vagy a Red Vetyverre gondol és kész. Vagy Tom Ford, ott se kevés a felkapott, elismert illatok száma. Az biztos, hogy a creed a legkonzervatívabb ház. Nem hajlandóan feladni a légies, kifinomult, visszafogott stílust. Még a Royal Oud-ot sem voltak képesek a maga erőszakos jellemével kiadni, azt is megszelídítették. Az összetevők minősége meg nagyon szubjektív. Valakinek az MI egy szánalmasan szintetikus tusfürdőegyveleg, számomra meg fantasztikus összetevőkből alkotott mestermű. Ezzel úgy gondolom nincs semmi gond, elvégre mi képezzük le az illatokat, ahány ember annyi féleképpen. Azt észrevettem, hogy a kutyámnak egyformán rossz minden parfüm :D

    Eladó niche parfümök szórófejes üvegben! Lista: www.wower.atw.hu

Új hozzászólás Aktív témák