Új hozzászólás Aktív témák

  • macikos

    addikt

    válasz Laca19 (a) #595 üzenetére

    Hát, nem tudom :F

    Én jó ideje nem vettem parfümöt, mert hála az égnek sokszor kapok, ráadásul tudok szelektálni és azt tartom meg magamnak, ami tetszik, az ízlésemnek megfelel.

    Én innen rendeltem annó: [link]
    Ez nem is kimondott webshop.

    Egy Swiss Army Altitude-ot: [link]
    és egy Bvlgari Pour Home-ot: [link]

    Mindkettő eredeti volt. A Swiss Armynak már az "üvege" is olyan, hogy nagyon nehéz lenne hamisítani, alumínium az egész.
    A Bvlgariból pedig egy 100ml-es testert kértem, mert az olcsóbb és fújós. Mivel tester volt ezért természtesen nem díszdobozban, hanem kartondobozban kaptam.
    Illatuk tökéletes volt. A Swiss Armyból még mindig van. Biztosan eredetiek voltak!
    Ja, és ezt az illatgardrob nevű oldalt, ahonnan rendeltem, egy nő csinálja. Az egy dolog, hogy elküldte a parfümöket, de tett még mellé ilyen 2db fújós illatmintát + amitől eldobtam az agyamat, még egy kézzel írott levelet is küldött :D Először azt hittem, hogy szerelmeslevél :D

    Előfordulhatnak hamisítványok (mint mindenből), de szerintem legfeljebb a "kommersz" parfümöknél, amik nagyon keresettek, sokan használják. Hiába ez a Diesel is nem egy olcsó pacsuli, de azért kommersz, mert akár az Adidast, akár a Pumát, sokan veszik, biztos hogy nagyságrendileg többen, mint mondjuk egy Laura Biagiottit.

    jpm: A Davidoff Goodlife női parfüm :C Anyukám kedvence. Nem csoda ha odavannak érte a nők :D
    Jah, bocs, van belőle férfi is. Így már más :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák