Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hermanyi

    őstag

    válasz mdav88 #87085 üzenetére

    Én nem szeressem vagyis nem használok DG cuccokat. De a Royal azért 1 polccal fentebb van mint az említett Nevis bot .
    És tudomásul kell venni azt a tényt , hogy egy 20 ezres botnál egy 30 ezres bot érezhetően jobb , de egy 30 ezres és 40 ezres pálca között már közel sem akkora a különbség és ez igy szép lassan csökken a 100 ezres vonalig . Egyre kisebbek lesznek a különbségek szinte észrevehetetlenek . És ezt akkor veszed észre ha a kezedben végig ment a 15- 140 ezres kategóriáig minden. És a legfontosabb (ez saját tapasztalat) ,hogy hiába drága a cucc ha nem áll kézre nem a te horgász stílusodhoz alkalmazkodik. Anno elkunyeráltam Steadytol a Drennan acoyte feedereket kurva jó áron :D , kurva jó pálcák , de nem bírtam velük megbarátkozni összeszokni. Pedig mindent megtettem érte ,hogy szerelem legyen , de nem lett :( Nekem a sima Black Parabolixok jöttek be azok álltak a kezemre ,a suv verzió ami elvileg jobb is drágább is azokkal már nem voltam jóba.

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák