Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sasa311

    veterán

    válasz hermanyi #82223 üzenetére

    Egyszer elmagyarázod, hogy miért fontos ennyire a finomítás? Ahhoz eleve kétségekkel állok hozzá, hogy a halnak annyira számítana, hogy 0,1 vagy 0,16 mm az előke, de a főzsinórral nem találkozik, úgyhogy ott mi az ok? Ennyivel rugalmasabb egy 12-14 főzsinór, mint egy 20-as?

    Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

  • galervin93

    őstag

    válasz hermanyi #82223 üzenetére

    Relatív, az általam említett huszashoz képest a 14-es már finomabb, pont ez lényeg. :)
    Tiszta sor, össze sem hasonlítható egy 10-essel, meg ahhoz képest is nagy ugrás a 8-as, netán 6-os.
    De ne magadból indulj ki az átlag pecás fogalmán, itt a topikban is szerintem egy kezemen meg tudom számolni, hányan használnak ilyen finom cuccokat. :D Ami egyáltalán nem baj, nincs ezzel semmi gond, de egyszerűen nem ajánlhatunk egy 60-80-100 ezres erős közép vagy felső kategóriás botot annak, aki a pontyozás után-mellett nekiállna picit finomabb cuccal horgászni.

    sasa311
    Ó, pedig hidd el... Őrület, milyen finnyásak tudnak ám lenni ezek a dögök. :))

    "a halnak annyira számítana, hogy 0,1 vagy 0,16 mm az előke" - huu, sokszor ennél jóval kisebb ugrás is sokat számít! Plusz emellett még a horogméret, és máris van két változód, amivel számolni kell.
    A magam példáját tudom felhozni, én egyszerű hétköznapi keszeges pecás vagyok(, csak nagyon ritkán járok versenyezni, jellemzően ott is totál bukovári vagyok, de szeretem ha fáj, mindegy :DDD ). Állóvízen jellemzően együtt mozgatom a horogméretet és a zsinórvastagságot. Egy adott horogmérethez jellemzően kettő zsinórvastagság tartozik. Pl. 18-as szúnyogos horog 0.08 és 0.10, 16/0.10 és 0.12, 14/0.12 és 0.14. De pl. Gama 2260B-t eggyel feljebb srófolom, abból 16/0.12 és 0.14, 14/0.14 és 0.16, 12/0.16, de itt már időnként beeső nagyhalra van méretezve a dolog.
    Na a lényeg, nekem hétköznapi keszeges pecán a 12-es előke az, ami a leginkább fogy éves szinten. (Ehhez jellemzően 14-16-os horogméret társul.) Kora tavasszal persze fogy kevés 08-as és főleg 10-es (ez azért van, mert nem tanultam még meg jól használni a 08-ast, pedig néha jól jönne!), de gyorsan jön a 12-es, nyáron pedig, amikor lehet húzni a halat akkor 14-es is felkerül (már 14-es horoggal), de ha finnyásan esznek, néha ott is kell a 12-es, bár ilyen helyzetben inkább a horogméretet csökkentem.
    Na most versenyen a fenti értékekből szerintem nyugodtan le lehet venni egy de akár két lépcsőfokot is (erről inkább hermanyi tudna mesélni), pl. hulla finom nyári szúnyogos cucc, amikor 100-an ülik körbe a tavat, mindenki ugyanoda dobál és 10 dekás papírkeszeget kell fogni, akkor simán lehet hogy kell a 0.08 és 20-as horog egy-két szál szunyival.
    A versenypeca az más, mint a hétköznapok, DE (és ez a lényeg) - az ott alkalmazott dolgok eredményesebbé tehetik/teszik a hétköznapi pecát is. Amikor egyedül vagy a tavon, akkor nem fog kelleni a pirinyó horog a hajszálvékony előkével, mert csak te ülsz ott, valszeg egy 14-es horog egy 12 vagy 14-es előkével annyi keszeget fog adni, hogy nem győződ majd húzni. De ha elkezd fogyni a hal, mert túleteted, vagy egyre magasabban van a Nap és finnyásak, délután front jön és nem akarnak nagyon enni stb. na akkor visszanyúlsz a versenypecás gondolatokhoz - finomítás! És jellemzően meghozza a halat... A 14-es cuccal lehet egy fia kapásod nem lesz, vagy csak egy-két mozdításod, legyintesz egyet - elment a hal! A francokat... Amíg van jele, hogy ott van (megcsócsált csali, apró mozdítások stb), addig meg is lehet fogni - kellően finom cuccal!
    De ez most nagyon a horogra meg az előkére van kihegyezve, miközben annyi millió dolog van, a Nap állása/fényviszonyok, víz átlátszósága, áramlás (állóvízen is!), mélység, halak tartózkodási helye a vízoszlopban etc... Lehet nem is kell finomítani, csak 30 centit húzni az eresztéken pl... :P
    Szerintem a matchbotos keszegezés a legnehezebb és legszebb "tudomány" a pecán belül, a horgászat királynője. :) :B Aki ezt tudja, az mindent tud...

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák