Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • horcsog

    tag

    válasz Daidalosz #67483 üzenetére

    3-as piros mepps körforgó, lecsípve a hármas, kulcskarika bele egy hosszúszárú füles egyes horog rá egy piros twister. Az gyilkos csali csukára . :) Orkla jó 13 grammos, nagy méretűt, lassan lehet húzni, bronz színben. De a kedvenc csukázó támolygó régi Heintz kanalak, abból is egy bazi nagy méret , sárgaréz, van egy piros nagy gyöngy benne, mintha a halnak a szeme lenne úgy elhelyezve. Talán emlékszel még ezekre 90-es években voltak tele a horgászboltok ezzel a csalival. Nem tudom hány centis de 15-nél több szerintem, és nagy súlya is, mégis lassan húzható. Olyan cuccokkal amit írsz úgy kellene kifárasztani még tavon is ezt a kanalat. :) Az nyomot hagy vízbe. Szoktam vele úgy horgászni köveken csak botspiccről leengedem a kő elé és emelgetem visszaejtem kicsit oldalra aztán arrébb megyek. Vagy nagy gumihalak finomra súlyozva hínár között még azt szoktam ha tavon csukázok nálunk. Lassan lehet húzni felszínen hínártükrökben . Wobblert nem nagyon adok csukáknak ne rágják szét a drága csalit. :) Rágják a fémet, vagy a gumit inkább.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák