Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vendingo

    veterán

    válasz Grillo #25868 üzenetére

    6-7-8 év után jött elő a hiba, és ma világosított fel egy szerelő, hogy nem lesz jobb.
    Amúgy neked ecusimat ajánlottam, nekem meg zauber van.

    Amúgy épp azon töprengek, hogy mivel nem nagyon van most pénzem, ezért én is ecusimat veszek szükségmegoldásnak, aztán tavasszal meg vennék valami fullos shimanot.

    Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

  • sityupityu

    veterán

    válasz Grillo #25868 üzenetére

    "De akkor ne ajánlgasd már a Ryobi-t, mert én meg majdnem megvettem."

    Nincs semmi baj a ryobi-val.

    (#25867) vendingo Milyen csapágyakat tettek a gyári helyébe? Csak azért kérdezem, mert a minőség terén a szervizben egy sapka sz@rt tesznek bele. Szerinted miért megy tönkre?

    gerii -hez hasonlóan én is arra gondoltam először, hogy esetleg a csapágyházban lötyög már a csapágy ezért írod azt, hogy eszi a csapágyat. De ezt leszámítva olyan nincs, hogy eszi a csapágyat. Csak olyan van, hogy sz@r, gyenge minőségű csapágyat raknak be. A zauber klónjaimban (blue arc) az összesben tönkrement a szerviz által utólag berakott csapágy. Csapágyboltos ismerősöm beszerzett nekem ilyen kis méretű csapágyakat normális minőségben (nem voltak olcsók, ha jól emlékszem 2 ezer volt darabja) és azóta semmi bajuk sincsen a szervizes szutykokkal ellentétben. Ez már régi sztori, de itt kezdődött el az, hogy én már nem küldöm szervizbe az orsóimat hanem inkább kezembe veszem én a dolgokat.
    Ha nem a szerviz cserélte őket hanem te, akkor meg te próbálj jobb minőséget beszerezni és nem lesz gond velük.

    --albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

Új hozzászólás Aktív témák