Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    Szombaton voltam lent a Dunán napközben hazafele jövet, szokásos pesti szakasz.
    Egyik híd alatt kezdtem el dobálni és pattogtatni a gumit a köveken süllőre/ kősüllőre, ahogy vitte lefele a sodrás, első dobásra és 4. vagy 5. koppra felvette valami, elkezdte húzni a féket, tök jókat rúgott közben, egyértelműen hal volt és örültem neki, de nem igazán tudtam irányítani, aztán elindult a partfele, és megállt. Először azt gondoltam leakadt.
    Ellazítottam a zsinórt egy kicsit és abban a pillanatban újra elindult, húzta a féket ment jobbra balra és rúgott közben aztán újra leült. Volt hogy csak nagyon lassan kígyózott az alján és úszott valamerre, húzta a féket, de végül mindig megállt.
    Ha erőből feszítettem semmi nem történt, lazításra legtöbbször elindult, csak utána mindig leült. Később rácsavarhatta magát valamire, és már semmire sem reagált, nem indult meg többet, de valami kontakt mintha még lett volna.
    Több mint félórát adtam ennek az egésznek aztán beszakítottam a fenébe. Süllőre/ kövesre optimalizált szereléssel szerintem esélyem sem volt.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák