Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz Steady74 #84010 üzenetére

    Majd legközelebb. :)
    Faramuci ez a műszakos munkarend, mert amúgy van egy rakat szabadideje az embernek, cserébe a meló az meló. Nekem spec egy-másfél hónappal előre kell jeleznem a szabi igényemet, mindig mondom családnak, ismerősöknek stb., hogy engem felejtsenek el ilyen random-rapid "bulikon", mert fifti-fifti, de még ha a konkrét időpontban jó is lenne, előtt vagy utána közvetlenül biztosan dolgozok, és azért pl. egy éjszakás műszakból nem olyan jó buli bárhová is menni... :DDD :N
    De pl. ezen a héten dolgozok 70 órát, cserébe a hónap maradék részében összesen írd és mond 4 napot. :D
    Jó szórakázást nektek, várjuk a beszámolókat!
    Biztos lesz sok hal, tele van az a víz. Tavaly amikor utoljára voltam akkor pellet wagglereztem. Kb. 10-12 méterre pecáztam, folyamatosan lőttem a 8-as Aqua classicot. Ereszték a halaktól függően 1-2 méter körüli, zsinóron nulla terhelés, csak a horog, a csalinak szánt szintén 8-as Aquát meg szilikon karikában kínáltam fel. De amúgy ment a tigrismogyi is ugyanitt. Hátha valaki kipróbálná ez ta fajta pecát, amúgy baromi látványos és pörgős, majd" kitépik az ember kezéből a botot. Néha kell ilyen is. :)

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák