Új hozzászólás Aktív témák

  • galervin93

    őstag

    válasz sityupityu #57193 üzenetére

    Más dimenzió ilyen finom cuccal a peca, bár a "dióverő feedernek" is megvan a helye. Más na, nekem ez a lényeg, új impulzus, én nem tudok beleülni egyfajta módszerbe, mindig kell valami újdonság, változatosság. :B
    Szösz az hullámokban jön az elmúlt napok a tapasztalatai alapján, reggel full tiszta volt a víz, majd a hajós "incidens" után sok lett. De egyáltalán nem zavarta a pecát, szerintem talán kétszer kellett leszednem a zsinórról, de akkor sem volt nagy csuma.

    Jövő hétvégén megyünk pár napra a Balcsira, sógorral csapatunk egy kis matchezést. Előtte a héten meg Dunakeszi és Házirét van tervben, mert hónap végén úszós verseny Maconkán, illene egy picit gyakorolni. :) Végre beindult a szezon. :))

    szerk.: olcsó orsó témához -én továbbra is azt mondom, a legolcsóbb kategóriában a Döme Power Fighter a nyerő. Relatíve nagy fém dob, klipsz, csigás tengely (szép zsinórkép). Van már vagy 4 ilyen orsóm, egynek tört el a hajtókarja, mert rávágtam egy kőre, amúgy kutya bajuk, mennek szépen.

    [ Szerkesztve ]

    Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

Új hozzászólás Aktív témák