Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Nem a felszerelés számít..Illetve nem annyira, mint amit kihoztok....őőőőő.. kihozunk belőle. :)
    Nézzétek meg a minapi képeimet, egy 2500ft-os Silstar boloval, rajta egy 3500ft-os orsóval fogtam vagy tíz pontyot...... Jó móka volt, szerintem egy többszázezres űrtechnikás bottal nem szórakoztam volna ilyen jót, ez a kis kompozit gyösz karikába hajlott, ami nagyon tetszett, a drágább boloim sokkal feszesebbek.....Ja, a lényeg! Az számít, hogy jól érezzük magunkat, meg az utólsó 30cm. Hogy mi van a botra írva.... Persze elegánsabb egy karcsú bot nagy márkával feliratozva, mint egy kompozit Nevis...De többet számít a szerencse, meg a jó helyválasztás, mint hogy milyen botunk van.
    Döme, SW, CXP, EA....... Ha felirat nélkül a kezünkbe adnák, szerintem nem tudnánk megmondani melyikkel horgászunk, esetleg az igazi profik. Amúgy meg marketing, ki akarjuk próbálni az újat kell a jobb..Ilyen az emberi természet. hatalmaz pénzeket szakítanak rajtunk, és mindegyik cég.
    Bocsi, csak le szerettem volna írni pár gondolatomat, mert láttam megint valami kezdődik.....
    Beszéltem, UFF! Vagyis: Off..... :D

Új hozzászólás Aktív témák