Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Kimentem ebéd után a tóra, egy match és egy method feeder szerelék lett bevetve. Utolsó pecámon, pár nappal ezelőtt büdös kukoricát raktam a match kajához, fogtam szépen a pontyokat, igaz mérethatár körülieket (Nagyobbak eltűntek....Én egyet sem vittem el), de folyamatosan jöttek. Ma szokás szerint belekevertem az etetőanyagba az erjesztett kukoricát, amennyit csak elbírt, és ezzel etettem. Az úszós készségen a bőséges etetés ellenére mozdítás sem volt, methodnál visszatért a tavaszi rémálmom, bármekkora-bármilyen csalit tettem, dévérkeszeg jött. Olyan ütemben, hogy nem lehetett a zsinórt megfeszíteni, mire leraktam a botot, cincálta egy féltenyérnyi dévér. Az egy úszós kapásról, ami azért volt, csak nem láttam, azért maradtam le, mert éppen a minidévér szájából feszegettem a horgot, mikor megindult a matchbot a víz felé. Elkaptam a botot, de azonnal leakadt a hal.Szóval ez az egy akció volt úszón egész délután. Érezhetően hűlt a víz a pár nappal ezelőttihez képest.
    Mit gondoltok, szórjam el a megmaradt erjesztett kukoricát, már hatástalan, vagy riasztó a halaknak?

Új hozzászólás Aktív témák