Új hozzászólás Aktív témák

  • Interceptor

    addikt

    Tegnap, a Római partos pergető próba után visszaúton az öbölben horgásztam a híd lábánál, még fentről láttam, hogy úszkál néhány balin, gondoltam megpróbálom. Volt néhány balin rablás, de semmi igazán komoly. Horgászat közben fentről szólt valaki, hogy látta ráfordult egy 2 kg körüli balin a körforgómra, de végül nem fogtam semmit. Túl sok lehet a kishal, esetleg kisebb wobblerek és körforgók lehet bejöttek volna, majd be kell szerezni. Próbálkoztam 7-9 cm-es méretű wobblerekkel, 3-as 4-es körforgókkal, meg kisebb twisterekkel is. Sajnos csak napközbe tudtam horgászni, mert menni kellett. Hazafele a falról láttam néhány balint, gondoltam dobálgatok melléjük kavicsokat teszteltem mi a reakció. Amint beérkezett valamelyik mellé egy kavics rögtön megkergült, gyors körbe körbe úszás, látszott keresi a hangforrást :DDD Ezt többször megcsináltam(jó játék is volt) mindig ugyanaz volt az eredmény. Ami még érdekes volt, hogy a néhány méterre tőlük többször is elhúzó motorcsónak egyáltalán nem zavarta őket, velem ellentétben. Szóval fél órás balin esettanulmány után a következtetés, érdemes lehet azonnal tekerni a csalit amint a vízbe esik. Ezt eddig is olvastam/tudtam, de más mikor az ember saját maga tapasztalja. Legközelebb viszek valami kenyeret megnézem mennyire szedegetik.

    [ Szerkesztve ]

    Nem kell drága gép, csak játékra kell

Új hozzászólás Aktív témák