Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hajaj, én áldom az eszem, hogy nyeletőfékes orsókat vettem. Tegnap egy fenekező és egy feeder volt bent, mindegyik nyeletőfék bekapcsolva. Mögöttük ültem, egyszer csak kapásjelző csett, nyeletőfék ciripel, mire odakaptam már vagy egy méter zsinórt lehúzott. Hamar berántotta volna a botot...Nem tudom mi volt, leakadt, akarom mondani a 6-os méretű mmx horog kihajolt... Megint tanultam valamit, mmx horgok mentek kukába.
    És ha már klaviítúrát ragadtam, pár kérdés..:
    Csalitüskével próbálkoztam, vettem lebegő pelletet, de most az előkehossz magasságában lebeg, ugyanígy a kukorica+ technopufi páros. Ez így nem jó ugye? Sörétólmon gondolkodtam a horog után az előkezsinórra, de ha nem lebegő csalit teszek akkor nem jó a sörét súlya... :F
    Csalitüskére sima kukoricát tettem, ezt leették a halak, kapást sem láttam....Akkor ez inkább gumikukoricára és pelletre van kitalálva..? Egyenlőre visszaálltam a tűzött csalizásra. Mindegy mivel nem fogok halat, de kijárok, próbálkozom, szabadságon vagyok. Már meg merem küldeni izomból a dobásokat, először kicsit féltem a feederrel a megtömött 30gr-os kosarat eldobni, de rájöttem, nem kell félteni, nem törik az el. :D

Új hozzászólás Aktív témák