Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoli bácsi

    őstag

    Hali! Jövő héten method feeder technikával próbálkoznék a tavon, a partközeli úszós módszer és a hagyományos fenekezés teljesen eredménytelen. Bementem a horgászboltba, körülnéztem. Nem hiszem hogy az árak magasak, szerintem a fizetésem kevés.....Method módszerhez kerestem kosárba gyúrható anyagot, meg valami lebegő pelletet. Volt Haldorádós fluo lebegó pellett majdnem 3 ezerért, meg valami kis doboznyi pellet keverék talán egy kiló ugyanennyiért.... sokallottam.
    Nemrég kezdtem újra a pecázást, method módszert is most kezdeném, tapasztalat 0. Egyenlőre vettem olcsóbb method keveréket, Maros Mix azthiszem, meg Dovit márkájú lebegő pelletet. Utóbbi márkáról még nem hallottam, egy ezresből megvolt.
    Jók ezek az olcsóbb cuccok is, vagy a HD termékek tényleg annyira jók..? Mert akkor megveszem. :)
    Milyen csalival próbálkozzak? Lebegő pelletre és technopufival lebegtetett kukoricára gondoltam, csalitüskén.
    Normális dolog, hogy a sima konzervkukoricával több halat fogtam, az ízesített cukk kukoricákra pedig alig van mozdítás...?? Próbálkoztam pufival, hamar leázik, kapás van, hal nélkül.
    Ja, és füles horogból 6-os volt itthon, arra kötöttem csalitüskét, de azt hiszem nagy egy kicsit, vegyek kisebbet? :)
    Na egyenlőre ennyi kérdés, ami foglalkoztat... :)
    Köszi!

Új hozzászólás Aktív témák