Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • đe$|re

    senior tag

    válasz ruti #3546 üzenetére

    Ugyan így látom én is. Kapjon minél több lehetőséget, dobjon csak kapura nyugodtan, mégha a hatékonysága 50% alatt marad is. Az nem megoldás, hogy kihagy két lövést, egyből lekapom a pályáról, leszidom, aztán a meccs végéig el is felejtem. Vagy lerakom szélre, mint ahogy Szegeden Pastor tette sokszor. Azzal nem fog sem meccsrutint, sem önbizalmat szerezni. Pedig, ha belegondolunk, hogy Ancsin kezébe egy ágyú van elveszve és akkor ballövőbe ott van Jamali. Tökéletes példa arra, hogy a Veszprém nem tudott/akar megfelelő időt biztosítani számára, mint régen Perez esetében, kölcsönadták s láss csodát.

    Ligetvárit csak TV-ben láttam, de bátran vállalkozott, gólokat szerzett, védekezésben helytállt. Blagotinsek meg. Örültem, hogy a Veszprém szerezte meg és nem Gaber érkezett. Vranjes csiszol rajta és be is építi rendesen, akkor Nilssonnal szerintem meg is van a BL legjobb beállós párosa.

    Ilicnek, Lacinak már egyáltalán nem 50 percesn játékosnak kellene lennie, hanem 20 percesnek, esetleg 30. Szerencsére Chema már alig kapott szerepet, ettől függetlenül a 3 irányító közül ő tudta legjobban összerántani a védőket, ezáltal helyzetet teremtve a lövőknek.

    Egon:
    Nehezebbnek nehezebb lesz egyértelműen. Hiányosságokat pótolni kell, erősségeket megtartani és arra építkezni. Ez meg úgyis csak az idő haladtával derül ki, hogy Vranjes, hogyan és milyen gyorsan tudja átülteni az elképzeléseit. 1-1,5 év átmeneti időt jósolnak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák