Új hozzászólás Aktív témák

  • Secretive

    aktív tag

    Sajnos az, hogy ebben a témában mit figyelnek a víruskeresők az nekem nem mond sokat,hisz a franc tudja (de a szoftvergyártó sem veri nagy dobra),hogy az adott program milyen logikai és futtatási környezetben dolgozik.
    ...de azért köszi.:)

    A NOD32-t pont még nem próbáltam,de láttam ismerősöknél,ott megismerkedtem vele,viszont nem épp a víruskeresők oldaláról akarom megközelíteni a megoldást (tehát nem az a célom,hogy olyat használjak,ami elenged maga mellett 1 ilyen programot,hanem épp fordítva,azt a progit keresem,ami nem használ olyan szekvenciákat,melyeket spyware-nak ismer fel az antivírus program-említettem,hogy egyet már ismerek),mert amit használok azzal maximálisan elégedett vagyok,és mondjuk nem cserélném le például sem kaspersky-re (a legjobbak egyike,de baromira fogja a rendszert),főleg nem avast-ra (már két rendszerem hulott szét miatta) és legfőképpen nem nortonra (egyszerűen szar és még hatalmas is).

    //Amit használok az kicsi,a leggyorsabbak egyike,min.93%-os a találati aránya(tehát mint a legjobbaké),rezidens,nem lassítja a rendszert,80ezer felett van az adatbázisa,telepítve is kábé 10mega és ingyenes.//-de nem a víruskeresőkről akarok eszmét cserélni,mint a ''melyik a legjobb víruskereső?'' c. abszolút szubjektív és idióta téma,emiatt is lényegtelen a neve.


    Tehát a program még mindig WANTED!

    [Szerkesztve]

    Szeretem a munkát, lenyűgöz! Képes vagyok órákig ülni és nézni.

Új hozzászólás Aktív témák