Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    válasz Zamma #12 üzenetére

    ja, az elod TRU(E) is legenda volt.

    igazabol tenyleg az a baj, hogy ezeknek a kettornyosoknak foleg 150+Wnal van ertelmuk, mert alatta egy akcioban 20-25 euros CM212plus se lesz annyival gyengebb. 150W meg legen macera: a jobbak tudnak kb 0.25os deltaTt, de eleg csak egy picit rosszul felfogatni az 1kilos hutot, aztan 10 fok diff lesz a meleg es a hideg magok kozott.

    Noctuanal a minosegert fizetsz. a szep nikkelezes es az atgondolt felfogatastol nem fog jobban huteni, cserebe egy rendes borda altalaban kibir 10+ evet szerelve is.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

  • kromatika

    veterán

    válasz Zamma #12 üzenetére

    Én mai napig Silver Arrow IB-E Extreme met használok. Nem egy mai db. 13,genes i7 procin. A"bullsh!t, eljárt felette az idő" jelző szerintem a CPU léghűtés terén értelmetlen. Le teszteltem a Silver Arrow-t a D15 el.És ami a legfontosabb lenne ezeknél a teszteknél,hogy azonos ventivel,azonos fordulatszámon,azonos ház,és ház hűtés stb...Szinte egálban van az "új" fejlesztésű D15-el. Deepcool AK620 meg meg verte kicsivel. Szóval régóta a legfontosabb tényező a hasonló tömegű,és felépítésű hűtőknél szerintem a venti. Erre nagyon jó példa a másik gépben levő 12 genen lévő Prolimatech Megahalems. Régi vas,de mai napig az egyik legjobb egy tornyos hűtők között van szerintem. Nem járt el felette az idő. Simán verte azonos ventivel pl a ID-COOLING SE-226-XT t. (ami egy jó ár érték aranyú hűtő és a cpu hűtő topikban is ajánlott) hiába telt el a két vas között kb 20 év.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák