Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz birno #2991 üzenetére

    hihi, pedig ott van a válasz az írásomban a kérdésedre :)
    ami nekem jó, mennyiségre, választékra, nem biztos, hogy neked is jó. ez az, amit neked kell kitapasztalnod, szépen, fokozatosan. van, hogy megeszem este közel fél kg tönköly kenyeret 1 rúd mangalica csípős kolbásszal lilahagymával (mindent a fény utcai biopiacról) 1 liter tejjel (biofarm 3.5%-os, csak ezt iszom) és még éhes vagyok. van, hogy salátatálat eszem, de akkorát, amit amúgy 4-5 személyre osztanak szét. van, hogy céges este van és étteremben tömöm tele magam 400g steak-kel, és van, hogy nem ettem aznap semmit, ellenben este egy fél üveg whisky simán elmegy buliban. és semmi bajom. :DDD
    elkell olvasni a könyvet kezdésnek. aztán mindig lapozgatni benne. és szépen lassan a könyv elmélete és gyakorlatod találkozik a TE elméleteddel és gyakorlatoddal. ez egy folyamat. én már valahol 1 éve csinálom és még most is tanulom, változtatok, de érzem a helyes irányt, hogy NEKEM mi a jó. :)
    sokakkal ellentétben én éh gyomorra edzem, akkor teljesítek a legjobban. harcolnom kell a súlyokkal, az éhség 5 perc után elmúlik, észre sem veszem. hazaérek, tejsavófehérje turmix azonnal, kis pihenés és kirámolom a hűtőt. és van, hogy reggel így is korgó gyomorral kelek, annyit tudok enni.
    és vagyok még mindig 80kg. csak azért nem szálkásodom jobban le, mert szeretem a jó kajákat is, szeretek kirúgni a hámból, így a kockahas projekt mindig csúszik picit. de érzem alatta az erőt :DDD
    hidd el, az utat magadnak kell végigjárnod és miközben ezt csinálod, akkor fotod megérteni, hogy miért nem tudok/akarok teljesen konkrét dolgokat mondani róla. mert az én realitásom nem a tied és fordítva. de kezdésnek elkell olvasnod a könyvet.

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák