Új hozzászólás Aktív témák

  • lemmy71

    Topikgazda

    válasz gu007 #1378 üzenetére

    Én azt a amerikai zászlós kék csomagolású anyagot vettem, valami american grill és burger volt, de förtelmes volt egy falatot sem ettünk belőlük. Ez amit írtam hogy "csabai" stílusban csinálom az tökéletes. Mi is csak grillezünk, az ofszettel is annyira haladtam el hogy megcsináltam a tűztér boxot, de mi is csak grillezünk rajta. A hétvégén a lányomnak ezt a folyékony pácot vettem, nem ehet nagyon fűszeres dolgokat. Hat csirke felső combhoz pont elég, leszedtem a bört jól alaposan bedörzsöltem ezzel a zacsis anyaggal és karikáztam a combokra lilahagymát utána az egészet vékonyan megfújtam oliva olajjal és így pihent egy napot a hűtőben. Tökéletes lett, mert másnap is ilyet kért :D
    Pizza sütőnek szerinte egy 80 literes duci bojler elég lenne, én is abból tervezem a mobil pizza kemencét.
    Valamelyik nap ezt a téglából kirakott grillt néztem, nem olyan rossz ez sem és ráadásul hulladék anyagból meg is van, minimális szerszámok használatával. Bár én samott téglával raktam volna ki ;)

Új hozzászólás Aktív témák