Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • m72

    tag

    válasz Napfénysüti #288278 üzenetére

    Az megvan, hogy a Karoo tud a Suunto órák appjába is szinkronizálni? Nem kell, hogy legyen Suunto órád. Nyilván sok szempontból sokkal primitívebb a Suunto app mint a Garmin, de vannak dolgok amikben szerintem jobb. Pl. telefonnal is lehet tevékenységet rögzíteni, ha netán lemerült a céleszköz. Lehet kézzel is tevékenységet beírni, tud navigálni, Komoottal útvonalat szinkronizálni (egyenlőre úgy tűnik, hogy nem Garmin szinten). Nem lehet benne cipőt, bringát rögzíteni, de lehet tagelni a tevékenységeket. Sajnos most kényszerpihenőn vagyok, egy nyomorult séta tevékenységet sem tudok csinálni még hetekig. Így csak "nyomkodtam" az appot. 2014. óta használok Garmin eszközöket, 5 éve van Garmin órám, bringás computerem sosem volt. Most viszont úgy látom, ha egyszer majd órát cserélek, az lehet, hoggy Suunto lesz, meg talán a messzi-messzi jövőben egy Karoo 3 (mivel már az FCC bejegyzése, méretezett rajza, stb. publikus február óta). Kíváncsi lennék a véleményedre, mégis csak elég profi felhasználó vagy.

Új hozzászólás Aktív témák