Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZavaBalazs

    őstag

    válasz ReFleXx #287714 üzenetére

    Van ismerősöm, aki egy 48-17 áttétű egysebissel bárhová felmegy 15%-kal gyorsabban, mint én :))

    wir haben pflichtmitten unter heimblatt - savanyú káposzta van a bőrgatyámban

  • Tin

    veterán

    válasz ReFleXx #287714 üzenetére

    Láttam videóit, de ő asszem pont a mászásban talált kihívást, így ráállt arra. Jó kis sztorija van a srácnak, motiváló. Meg tök úgy néz ki, mint Vettel :D

    #287722 ZavaBalazs: nekem 70 körül van a kényelmes PF-em, és 80 felett, néha közelebb a 90-hez szoktam mászni. Ereszkedésnél is szoktam pedálozni, és kényelmesebb lassabb tempóval, mint ott is pörgetni. Elégnek elég a 46-11 is, de a kérdés a minek, ha van 50-es hajtás. Mászáshoz nyilván jobb lett volna nekem is a GRX hajtás (46x30 + 11-34), de én inkább felerősödnék az 50x34 + 11-32-höz. Az persze kizárt, hogy ilyen "falakat" megmásszak vele, azt azt a 30/34-el sem tudnám. Az 1x-es hajtás nem neked szólt, általánosságban, ez is ugyanúgy előjön, mint a "mire nem elég a 4x-es átfogás".

    #287723 mauimagic: neten mindenki osztja az észt, és sajnálom, ha neked úgy tűnik, hogy egy okoskodó seggfej vagyok, mert egyrészt tényleg, másrészt viszont a fél fórum az, tehát ez akkor innentől szimpátia kérdése. Az, hogy nem szimpatizálsz velem, meg benne van a pakliban.

    És ja, valahol el kellett kezdeni. Amúgy pont tegnap volt kerek 1 éve, hogy felültem a bringára, és azóta eltelt 4000 km. Lehet biztos többet is menni, de huszonakárhány év után elsőre szerintem nem rossz. Szakértőnek meg aztán végképp nem érzem magam, ha olvasod a hozzászólásaimat, akkor láthatod, hogy el szoktam mondani, hogy miben kell fejlődnöm, és kb. mindenben. Figyelek, gyakorlok, próbálkozom, tanulok. Pontosan tudom, hogy évek kérdése, hogy eljussak egy olyan szintre, amikor már több a válaszom, mint a kérdésem, de ettől azért még talán nem kellene csendben ülnöm.

    Tegnap meg amúgy ugratni próbáltalak, nem kritizálni, de valamiért karó szorult a seggedbe, és félreértetted. Mit tegyek ezzel? :) Felmentél, felmentem. Te nagyobbra, én kisebbre. Te régebb óta, én kevesebb ideje. Javíts ki, ha hülyeséget mondok, de azért fogadd már el, hogy a nyeregben mindketten a saját képességeinkhez mérten hajtunk.

Új hozzászólás Aktív témák