Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jjeahh

    nagyúr

    válasz trialboj #269538 üzenetére

    Ha boosterrel nem sikerült, szerintem a szelep mellett a peremnél elengedte a levegőt, egy kis igazítgatás lehet helyrehozta volna. Macky módszere csak laza peremű gumival és széles felnivel működik szerintem, ami gondolom nálad adott volt. A Conti tej szerintem sz*r, nem mindíg tömít, hajlamos beleszáradni a gumiba és alcsony hőmérsékleten nem működik. A legtöbb tejet bele lehet szelepen keresztül is fecskendezni amúgy, csak emiatt nem nyergelnék ár Contira. Nálunk az egyik helyi bringabolt Continental forgalmazó és még ők sem ajánlják a onti tejet, ami elég vicces :D . A Wolfpack meg szerintem nem low end, ugyan nem próbáltam, de a lowend gumik nem ilyenek, a Wolfpack kizárólag felső kategóriában van jelen. Persze ettől még lehet sz*r, de ha könnyen felmegy a felnire a gumi, az még nem jelent semmit. A Kenda Booster Pro-m is könnyen felment, ezt leszámítva mégis baromira elégedett vagyok vele, szerintem jobb, mint bármelyik hasonló mintázatú Maxxis.

    Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

Új hozzászólás Aktív témák