Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz ZavaBalazs #265483 üzenetére

    Most megkérdeztem 6 év jár a vázra csak. Nincs élethossz gari első tulajnak.
    Villára még lehet annyi se.

    #265483ZavaBalazs:
    Röviden tömören, nem az szerint voltak a dolgok amit megbeszéltem a telefonban a drágalátos tulajdonossal. + miután eljöttem egy apró dolgot kérdeztem tőlük email-en, én elfelejtettem a kapkodásban, legyenek szívesek mérjék meg nekem a felső cső hosszt, legalább tudjam hogy mi van...a stucnit láttam szemre hogy 100 -as.
    De * rá egy nagyot.

    Ott a merida store, anno kérdeztem valami hasonlót (geóból nem derült ki) tőlük még fotót is mellékeltek és válaszoltak, azért nem mind1 milyen benyomást tesz rád egy bolt de az ő dolguk.
    Nincs ott forgalom...azt a biciklit szégyen ahogy alá teszik az ember alá...

    Mind1, jó eséllyel megvan a geója...így nem volt hiába való az utazás.
    erősen ajánlgatott a szervizes nekem egy ott lévő "alig" használt bike-t, mondván nézzem meg még a gumiján rajta a kis "szőr" és csak 300 km ment..de nézzem meg ilyen gépet nem találok ennyirét, mondtam hogy nem érdekel a használt, de csak azért is nézzem meg.... aha.. jó.
    Az biztos hogy én nem náluk fogok kerékpárt vásárolni :), de még a lábam sem teszem abba a boltba többet semmi igényesség.
    De van pl egy másik Cube bolt, olyan készségesek voltak mindenben, utána jártak visszahívtak, megyek inkább oda vásárolni mint velence..ezekhez. (és most nem kifejezetten a táv miatt írom ezt, hanem a hozzá állás ami átjön)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák