Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    válasz Zoliwrc #251073 üzenetére

    Durva. Most egy kicsit bekönnyeztem, ezeket a számokat olvasva. :O :DDD

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

  • flash-

    veterán

    válasz Zoliwrc #251073 üzenetére

    "Országútival az ilyen 110km/1000m szintet 32-33km/s átlaggal le tudom nyomni, egyedül, (senki után nem megyek szélárnyékban) és viszonylag keveset megyek alsó fogásban.
    Dobogókőt hátulról szoktam Esztergom felől, ott is Pilisszentléleknél bemegyek a belső Hoffmann útra és azon két bükkfáig (ott ezért rövid ideig de kell a 36-os első).
    Pedálfordulatot nem mérek, ahogy pulzust és wattot sem, számomra ezek teljesen felesleges adatok, nekem az a lényeg hogy élvezzem és még a Garmin is azt írja ki a végén hogy : "Ez jót vót bzmeg"

    hát komoly formában vagy én ettől messze vagyok, nekem 1000 szint az jó ha megvan csigatempóba 25ös átlaggal nemhogy így:)
    kicsit úgy érzem a laktátküszöb körüli intervallokban megy a fejlődés, ott 1 órát folyamatosan birom 33-35 ös átlaggal(mondjuk errefele inkább csak dombok vannak),de 2órán már csak 31körül,(viszont végére mégsem fáradok ki számottevően-ami természetesen mondjuk nem feltétlen baj,de nem tudom ide már valami trükk kéne hogy mindent bele tudjak adni mert az egyenletes intenzitással nem tudom kihajtani magam)de igazából tök mindegy élvezni próbálom én is de azért jó lenne fejlődni,talán lépni kéne és 5x5 maxokra ráállni, abban van lemaradásom leginkább, hamar elkezdek lihegni ha meredek a domb..

    jjeahh: köszi a tippet! valami 29er jó lenne és akkor a trekkinget lecserélném rá, nekem outi+29er teljesen lefedné a szükségelteimet:) trekking mióta megkapta feleségem 44-es smart samjét azóta amúgy elmegy terepen, nem kell minden keréknyomnál félni hogy vajon mikor esek el, de azért a lejtőkön való csapatás felejtős,felfele meg a hátulja kapar el ha merdeken megyek, megy aztán a 28 as kistányér a 28-as hátsó fogaskerékkel sem a legmontisabb, valami 34 fogas hátsó fogaskerék is elkéne rá,de lehet kár rá költeni, nem tudom, nem sokat terepezek,a stucni állitható, és felfele áll egy vizszintessel nem tudom javulna e a menettulajdonság

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák