Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szimpláncsak

    tag

    válasz zsolti72837 #232913 üzenetére

    A lámpa nem alap tartozék, azt külön tudsz hozzá venni. Csiptetővel van odafogatva a sapkára. :)

  • fulton

    addikt

    válasz zsolti72837 #232913 üzenetére

    lámpa? fejemen nincs lámpa, a biciklin van csak.
    Eddig így használtam: [kép]
    mint látod bent a sapka alatt volt a szára, nagyon elasztikus (és jól eltalált mértékben) simán beengedi a szemüveget de nem csúszkál fel a fülemről, ha mondanom kéne, talán az hogy néha picit a fülemnél felül szorította a sisak hevedere a szemüveg szárát a fejembhez pár óra után. de említésre sem méltó igazándiból, és némi rámozgatással orvosolható volt.
    most meg így [kép]
    kezdtem el használni, és stabil, pl most 3 óra alatt egyszer sem kellett igazgatni,nem mozdult. ugrálást is bírta , előre hajolást is döccenők és semmi.végig úgy volt ahogy feltettem. indulásnál picit aggódtam hogy úgymond nem tartja a fül és le ne essen..de bevált.
    Azért így használom mert a sapka igy jobban zár, és nem merülhet fel az a pici szorító érzés sem a heveder miatt. Lehet majd varrok egy kis tépőzárat a heveder belső részére ahol a szárt látod átbujni, azzal csak ráfogatom és akkor már 100% hogy nem esik le a fejemről :)
    Sapkáról még annyit, nagy fejem van, és tökéletesen zárja a fület bőven...és nincs felesleg a fejem tetején szépen simul.

    Amiről még nem írtam a thermo (zefal arctica) kulacs. bevált. erre a max 3 órás útakra (is) tökéletes 0 fokban. úgy szoktam, hogy az 550ml be ilyen kézmeleg vizet töltök - bele a nafta, a 750ml nagyba pedig csap forró vizet és bele a nafta. Mire oda érek hogy abból iszok, még kellemes hőfokon van és jól esik inni belőle ami kitart a végéig(ma volt a leghidegebb amiben használtam és végig kellemes hőfokon volt 3 órás út alatt):)
    Korábban pl 10 fokban mikor még a sima nyári kulacsot használtam, jéghideg volt az itóka az út során és nem volt kellemes azt inni, plána nem lenne most az a 0 fokban.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák