Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fulton

    addikt

    válasz zsocy #219585 üzenetére

    Értem. Meg fogom próbálgatni. Még a castelli amivel szemezek kéne egy gatyó, és végeztem a kerékpáros dolgokkal :) de még ezek hátra lévő projectek ami kell.
    Kipróbáltam egy szál boxerban tekertemaz udvaron, teljesen jó volt, sokkal jobb mint nadrággal.
    Nem tudom hogy betétest vagyek e vagy sem. Igazság szerint szeretem a jelenlegi keménységét az ülésnek. Most egy bő 60 km en teszteltem pihi nélkül, és meg így utcai alsóban meg nadrágban is, nem volt különösebb panaszom. Nem mocorogtam, kicsit csak (érdekes mert nem tudom Nálatok hogy van, biciklin ülve rövidebbnek érzem a jobb lábam mint a bal-t (főleg akkor jön ki mikor mérem a nyereg magasságot a két lábra (pedig nem bicegek menet közben gyalogolva, semmit nem érzékelek ebből am) és a jobb farcsontom sokkal inkább kényesebb, a bal egész úton megsem éreztem nem nyomott semmi..végig ment volna mindenféle panasz nélkül, de a jobb.. az bajos..(abb).VAGY a nyereg nem pontos, és a jobb oldali rész magasabb..

    De lényegében nem mondhatnám hogy fájt, teljesen jó volt (leszámítva az izzadásos dörzsölésesdit meg a jobb farcsontom..), ugyan akkor kellően éreztem az utat is vele. Szóval lehet a betétes csak elnyomná ott lent az ülepem (ami most teljesen megszünt az uj nyereggel.)., nem tudom de lehet még komfortosabb lenne a nyereg..pass...
    ( ebben benne az uj nyereg pálca is sztem, mert ezzel a 0-ás hajlásuval "limit" határra raktam ki a nyerget (hátrafele), és azért így jobban csillapit mint a hátrahajlóval középen fogatva. (szerintem) Szóval még ez képlékeny bennem.
    A castellit nem tudom kipróbálni sehol. Nem tudom esetleg van e bolt ahol ingyen kicserélik-e...netán dijmentes vissza szállítással is...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák