Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bardi

    aktív tag

    válasz xy.zsolt #198094 üzenetére

    Azon a részen montival voltam már egyszer, úgy elég laza volt, persze outisok meg ebike-ok otthagytak :D
    Esztergomon belül vaskapu lesz majd jó összehasonlítás, mert azt montival is sokszor megtettem már. Talán lefelé meg nem halok meg első alkalommal koskormánnyal :D

    '92 Honda VFR 750

  • bardi

    aktív tag

    válasz xy.zsolt #198094 üzenetére

    Na megvan az első próba outival.
    Az elején volt egy mászás, amin gyorsabb voltam, mint montival szoktam menni, aztán meg murvás út. Na ott eléggé elzsibbadt a kezem, olyan dolgokat vettem észre, amiket sose vennék észre a montival :D
    Utána búbánatvölgytől mentem pilismarótig, ott még elég bizonytalan voltam a koskormánnyal, de érezhetően gyorsabb ezt tekerni. Ami fura, a csönd, azért a monti guminak van hangja aszfalton. Pilismaróttól csak a dbk visszafordító kanyarig mentem, mert nem akartam rögtön vizes közúton lejtőzni egy tök ismeretlen bringával. A végén azért egy könnyebb áttételt el tudtam volna viselni már, nem én fogok oda nagytányéron feltekerni :D
    Lefelé próbálgattam a fékeket, ez a slick gumi vizes úton nagyon geci módon csúszik meg, nincsen semmi átmenet, így elsőre nem is mertem engedni neki lefelé, hiába tükörsima az aszfalt ott, azért a montis traktorgumival jobban merem ereszteni.
    Esztergomon belül majd vaskaput kell kipróbálni, a 21%-os utcát, meg bánomi áttörést, azok jó összehasonlítási alapok lesznek.
    54 km/679m lett a vége, 21-es átlaggal.

    Amúgy pirospont a decathlonnak, mert adtak hozzá lámpákat, csengőt, meg küllő prizmát is, közúti használatra készen is áll ezekkel, persze előre saját lámpa ment, meg a prizma is az asztalon hever. Ja és a pedál, azt hittem nagyon gagyi lesz, de nem, a montis northwave tribal cipő marha jól tapad rá, húzni is lehet vele valamennyire.

    [ Szerkesztve ]

    '92 Honda VFR 750

Új hozzászólás Aktív témák