Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • itouchfan

    senior tag

    válasz dbala #171149 üzenetére

    Köszi!
    A 12-28 tényleg brutál, a 11-34 már jobb, de ahogy tudom, a Tiagra középhosszú kanalas váltója nem tud 34-nél nagyobb fogaskereket kezelni, így ha hátul szeretne az ember 34-nél nagyobbat, váltót is kell cserélni egyből...A 46/36 gondolom nem Tiagra :F
    Néztem az egytányérosakat is, de maradnék a kettőnél, univerzálisabb.

    Maximum1: Köszi Neked is. A Silex nem tetszik, de holnap megnézem élőben is, hátha...
    Az jó hír, hogy a 105 nem csattog, a rossz hír, hogy a GRX valószínűleg még kevésbe, de ahogy mondod, marha drága... egy 100-ast rádob az árra.
    Őszintén, az outin a 11, 12-es fogaskereket csak akkor használom (szerintem a nagy többség így van vele), ha lejtőn begyorsul és meg akarja kicsit tartani a sebességet, vagy ilyesmi, de nem hiszem, hogy sokan tekernének tartósan 50-11, 50-12-vel. 50-13, 50-14 az már oké, tekerhető bőven, de azt kiadja a 46-11 is szerintem.
    Vagyis ha jól értem, az arányszám a lényeg, nem? Mert akkor az utolsó két áttételtől eltekintve (amit fennebb írtam), bőven jó lenne a 46 elől (nekem). Legalábbis ennyi kompromisszumot biztosan megér a terep miatt.

    Na mindenesetre holnap elnézek még pár boltba, hogy felhomályosítsanak, aztán meglátjuk. Ha van még valami jó tanács, azt megköszönöm :R


    AtisFace, MrStephen: köszönöm, ezek is hasznosak lesznek! :R

    [ Szerkesztve ]

    „Elvetsz egy cselekvést, és egy szokást aratsz. Elvetsz egy szokást, és egy jellemet aratsz. Elvetsz egy jellemet, és amit aratsz, az a sorsod.”

Új hozzászólás Aktív témák