Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 6030D

    Ármester

    válasz Wombath #145609 üzenetére

    Mátra közép a fat-tel?

    (#145610) Csokicsibesz: Deore agyak voltak nekem is a Focusban, ha tudod folyamatosan takarítgatni, akkor jók, ha nem, akkor jobb egy iparis, mert ott csak cseréled, ha gond lenne. Az 1 kg szerintem kicsit túlzás, illetve nem tudom, mennyire akarsz drága kereket venni. Szerintem a gyáriak olyan 2300 g körül lehetnek, gondolom 1700-1800 g körülieket nézel.
    Nekem címke nélküli agyak vannak a bringában, de a szerelő szerint elég fasza felépítésű, tippre Novatec agy lehet (amit igazolhat az, hogy az újabbakban már Joytech van, ami Novatec, mint a múltkor kiderítettük). A felni DT, a nehezebb fajtából. Én is gondolkodtam a kerékcserén, de lehet, hogy csak felnit cserélek (a ZolkoW féle felnivel 260 g jönne le a két keréken és 1 mm-rel szélesebb lenne) , esetleg küllőket. Majd az őszi nagytakarításon mérlegelek pár alkatrészt, meg a fejlesztés költségét. Most viszont kulacstartót fogok venni, ami az adatlapok szerint 20 g-mal fogja növelni a bringa súlyát. :O

    ;]

    Normális bringás portál: nincs rá igény. Egyrészt az embereknek elég egy-egy poszt hosszúságú bejegyzés, ezt ha jól emlékszem a videóknál is kielemezték, hogy mennyi az a hossz, amit a leggyakrabban megnéznek az emberek (talán 2-5 perc?). Minden eltolódott a videoformátum irányába, ott a youtube, ami "ingyenes", de ha sokan nézik, kapsz pénzt. Egy bringás magazin akkor foglalkozik bármivel, ha pénzt kap érte, addig neki sem áll (kivéve a nagy körversenyek, talán). Illetve a külföldi fórumok, oldalak sokkal jobbak, több tesztelési lehetőséget kapnak, nagyobb büdzsével rendelkeznek. Az emberek egy része viszont nem tud idegen nyelvet (vagy azt, amin a cikk íródik), ellenben a videón a kép alapján össze tudja rakni, hogy mit lát, az autofelirat meg segít pluszban megérteni a szöveget. Szerintem. :)

    Merida Big.Nine 6000, Mitas Kratos/Scylla

Új hozzászólás Aktív témák