Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Solad

    őstag

    válasz Runner_fxr #12062 üzenetére

    Nyilvánvalóak az egyéni adottságok okozta különbségek, de azért ne feledjük hogy erőedzés és erőedzés között is vannak különbségek. Csak hogy egy példát említsek, nem mindegy hogy a maximum erőt keresztmetszet növelésével vagy az intramuszkuláris (esetlegesen intermuszkuláris) koordináció javításával növeljük. Annyi apró árnyalatbeli különbség van az edzésmódszerekben is, amit csak tovább bonyolítanak az egyéni reakciók és hajlamok.

    No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

  • Zola007

    veterán

    válasz Runner_fxr #12062 üzenetére

    A hegymenet az elég jól fejleszti, de azt meg kevesen szeretik. Illetve kell hozzá némi alap, mert tud lángolni tőle rendesen.

    Főleg aki kiegészítésként teker teremben, ők jobban szeret pörgetni, pl. 80-as fordulaton mint nyomatékból dolgozni. Én külön edzésként műveltem a bringázást teremben vagy csak 15 perces bemelegítésként, de kb mindenki hülyének nézett mikor nyomatékból tekertem.

    Egyszer egy kopasz gyurmagyerek is odajött beszólni, hogy "hajts már meg azt a biciklit, ennyit bírsz?"
    Azt mondjuk elfelejtette hogy ő előtte köpte ki a tüdejét nagy fordulattal 3-as fokozaton én meg akkor 60-as fordulattal tekertem 18-ason :)

    Mondjuk kis terem volt és nagyrészt olyan emberek jártak, akik elfelejtettek lábra gyúrni. Én azonban ezt pont szerettem a díszes társaságban, mert a lábgépek mindig szabadok voltak :D

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák