Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Runner_fxr

    Ármester

    válasz trialboj #120407 üzenetére

    Ahogy néztem a leírást az anyagösszetételük nem egyforma.

    Egyébként a merino gyapjút is csak részben tartalmaznak aláöltözők, és ezek elég meleg cuccok, nem is mindenki szereti, illetve időjárás függő, hogy egyáltalán szükség van e rá.

    Igen ilyesmit érdemes legalsó rétegnek használni, legyen testhez simuló. Érdemes télre egy melegebb változatot használni, az átmeneti időre meg egy kevésbé meleget.

    Lami66: Én úgy gondolom, hogy a decathlon iránt jogos a kritika, ez nyilván nem érinti minden terméküket, de láttunk már ott érdekes dolgokat, meg kb az összes nagyáruházban.
    Persze ez nem jelenti azt, hogy feltétlenül rosszul döntöttél, de azt sem, hogy jól. Bár nyilván mindenki szereti az önigazolást hallani, hogy jól döntött.
    Egy biztos, badarság azt gondolni, hogy fél áron, vagy akár még kevesebbért, ugyan azt kapod a decathlonban, és csak a nevet fizeted meg a drágább, prémium kerékpárokban és különböző termékekben. Ez persze nem jelenti azt, hogy a Triban 540 rossz lenne, csak mindent érdemes a helyén kezelni.

    [ Szerkesztve ]

  • inifini

    tag

    válasz trialboj #120407 üzenetére

    Igen, ilyesmim van, kb 2-3 éve vettem, és nagyon jól tartja a meleget, felfogja a szelet, persze bizonyos keretek között. Van mellette hh-m, craft, dhb, under a. és felveszi velük a versenyt. Bár azt nem tudom, hogy azóta ugyanaz-e az összetétel, a minőség megmaradt-e, vagy esett. Amúgy próbáltam alacsonyabb kategóriájú btwint, az már nem volt olyan meleg, a kipsta meg pláne, ezek már nem annyira szélállóak, valószínűleg a felhasználási területe miatt is, de más anyaghasználat, anyagsűrűség.

Új hozzászólás Aktív témák