Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hasaggymeg

    Topikgazda

    válasz zsocy #118755 üzenetére

    Szőrtelenítés előtti kép. :DDD ...amúgy van olyan röntgen képem is amitől nem csak rémálmaid lesznek,hanem fel is teszed a kerékpárod az apróra. ;]

    6030D...Volt nekem is egy hasonló valahol ugyanott Fóton,mikor addig-addig gyötörtem a meredeken vacillálva mi legyen,hogy már leszállva sem tudtam megállni.Ugyanúgy ráültem egy pillanatra az első kerékre állt bringa kormányára,majd át is léptem rajta,de hiába futottam a bucskázó kerékpár elől,utolért és jól hátba vágott,mielőtt eldőlt.Szerencsére a nyereg volt az ami hátba vert,de mikor a kerékpár tovább-bukfencezett a nyereg elérte a talajt és szakadt is egy kis helyen. :O Az ilyen nagyobb,gyakran laza,öklömnyi kövekkel teleszórt,mély nyomvályús,vagy vízmosásos helyeken nagyon észnél kell lenni mikor húzd meg,és lassíts,meg mikor ereszd el és imádkozz,hogy átgurulj mindenen. :U

    [ Szerkesztve ]

    "Végy egy kerékpárt,nem fogod megbánni...feltéve ha életben maradsz."Samuel Langhorne Clemens link: https://cdn.rios.hu/dl/upc/2024-02/02/91209_d2j2gi0v6zwls7lx_1000006503.jpg

Új hozzászólás Aktív témák