Keresés

Aktív témák

  • dqdb

    nagyúr

    válasz Mewryck #7829 üzenetére

    ez a 2. alkatrész,ami felesleges egy bringára
    Tippelek: a váltóvédő az első? :)) Ma néztem meg egymás mellett három bringát: egy erősen senior korú MTB-t Deore hátsó váltóval + váltóvédővel, egyet LX hátsó váltóval és az én XT shadow rendszerű hátsó váltós bringámat. Az XT nem lógott ki a láncvillák síkjából oldalra. Az LX valamennyire kilógott. A váltóvédő iszonyatos módon kilógott, nélküle a Deore váltó se lógott volna ki vészesen ...

    Szerintem nincsen annál rosszabb, mint amikor nyúlik a fék. Én azt várom el tőle, ha behúzom, akkor harapjon, ne óvatoskodjon, majd adagolom, úgy, ahogyan a helyzet megkívánja.

    tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Mewryck #7829 üzenetére

    Épp nincs kéznél tolomérő, de ránézésre 3,2-es noname alu anyák lehetnek, a kulcson meg vmi 4-hez közeli a legkisebb lyuk - még éppen a sarkait meg tudom fogni a anyáknak -, amire épp 12 írva. Persze a 11 nagyobb nála, a 14 még nagyobb, de a 8-as a legnagyobb lyuk. :F És átellenes páronként ugyanolyan méretek, bár a számozás szerint nem kéne annak lennie. E szerint 7 különböző méretnek kéne lennie.
    De a számozást se értem, ez milyen mértékegység??

    Egy sima rugó? Ezzel egyet kell értenem, ha nyúlós féket szeretnék, akkor megvenném a létező leggagyibb felszerelést, szigorúan műanyag féktesttel és karokkal. :C

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák