Aktív témák

  • rétisün

    veterán

    válasz Ariadne #5658 üzenetére

    nem úgy értettem, hogy mindenki tartson fenn egy bringaszerelő műhelyt otthon, speckó szerszámokkal :N
    nincs azzal semmi gond, ha valaki a bicajozásból csak a bicajozást csinálja, a szerelés részét meghagyja szakembernek. (lehet, hogy jobb is, mert több kárt csinálna, mint hasznot :D )

    azok nevében írtam (mint pl. Xantomas is) akiknek megvannak a szükséges szerszámok, a kellő akár saját kárunkon megszerzett :D tudás ahhoz, hogy megcsináljuk a bringán, amire szükség van. ezzel együtt természetesen nem tartom magam szakembernek bicajszerelésben, sőt, simán elviszem én is a szervízbe (télen pl. a kona kapott egy hátsóagy szétszedést, pucolást, zsírozást nálam hozzáértőbbtől) de amit lehet/tudok, inkább megcsinálom magam, mert (ahogy Xantomas fogalmazott) szeretek legózni :))

    aztán most már össze kéne kapni magam, és végre bicajratenni a s***emet, ha már egész héten nem tudtam bicajozni. csak a tegnapi sörök ne kiabálnának még mindig a fejemben :((( (igen, tudom, senki se ütött, hogy sörözzek, magamnak köszönhetem :DDD )

    war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

Aktív témák