Aktív témák

  • Ariadne

    őstag

    válasz Xantomas #5420 üzenetére

    Maxxisból van nekem Crossmark, az száraz-poros-gyökeres talajra tökéletes, de sáron iszonyúan csúszik. Nagyon kísérletezni nem akarok, vagy a Resolution utódját veszem, vagy NN-eket. Viszont mivel NN-ből van piros csíkos, izé, hát na, nőből vagyok, szóval asszem az lesz... :B

    Hiúsági dolgokkal meg ne foglalkozz, bringázol és kész, jól érzed magad, a többi kit érdekel? Pláne az erdőben csak az lát, akivel, akikkel mész, tényleg nincs min aggódni... Szigetkörnél is nézem, hogy az én most már jóval kevesebb, de nőhöz képest még mindig elég durva súlyommal is futok ugyanolyan időket, mint pálcikalábú lányok - de a hegyre még mindig lehet én érnék fel hamarabb bringával, és esélyesen lefele is. :P Egyébként a futást részben pont tüdőkapacitás növelése miatt kezdtem, meg a zsírt is égeti mint állat :D , csak javasolni tudom.

    mod.: Annyit írtok, nem győzöm olvasni... :N Grafomán banda, ahelyett, hogy bringázna, itt tobzódik mind. :P

    [ Szerkesztve ]

    "In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

Aktív témák