Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz kisza25 #946 üzenetére

    Vagy töltögeted és olcsóbb (nem sokkal) vagy veszed a kapszulát és kényelmesebb :D Egyszerre sajnos nem megy a kettő. Volt említve az előbb a jacobs kapszula. Abból sikerül néha ilyen akciósat kifogni, 2500/40 darab (mondjuk alap ára se sokkal magasabb...). Én naponta átlagban 2 kávét iszok, nagyon ritka a 3. Szeretem a különlegességeket, ehez a géphez meg szinte minden 2. héten jön ki valami ujdonság. :R

    Az ujrahasznosítás meg akinek fontos, az megtalálja a kávégép honlapján, akit meg nem érdekel, az nem a szennyezés miatt nem fog nespressót venni. Mindenre van lehetőség, a kérdés az, hogy él-e vele az ember.

    Egyébként nem szeretnék én senkit sem meggyőzni, de nem vagyunk egyformák, lehet valakinek ugyanilyen igényei vannak, mint nekem. Had lásson Ő is valami magának valót az amatőr topicban ;]

    @oszy: emagon volt ~féláron. :) [kép] Rosszul emlékeztem, nem 26, hanem 27.. :R

    Egyébként most is annyi, 3k-val több, mint amennyiért én vettem. Bár szerintem már nem jár hozzá a 20k-s kupon, így nem olyan jó deal. Mondjuk, ha azt nézed, hogy a nespressónál 20as az ilyen habosító, és 20+ a gép is, annyira így sem rossz. [link]
    Szerk: Ha jól látom, nem 20, hanem 15 ezres kupon jár most hozzá.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák