Új hozzászólás Aktív témák

  • Peterhappy

    őstag

    válasz Sumptuous #922 üzenetére

    Epp tegnap olvasott Kolleganom valami cikket, abban azt irtak, cukor helyett erdemes fahejat tenni a kaveba, ha meg tul keseru a kave, icipici so lazitani tud az izen.
    Mar elottem is a kep, ahogy a kockacukor melle kockasot is tesznek a kistanyerra :D

    Viszont a fahej jo poen. Elozo munkahelyemen a Szarvasiba tettunk neha a kave melle.

    @Sz. Zs.: Ihatatlan sz.r? :U az. Arra jo volt, hogy a napi harom kavembol napi ketto legyen. Igaz, csereben akkor kezdtem ujra tejjel inni (vagy kavetejszinnel), de aztan arrol is leszoktam, mikor az egeszsegtudat mindenkiben azzal merult ki, hogy 1.5%-os tejet(?) hozott...
    Azt a Sega-t sokszor ittam ugy presszonak, hogy a pohar aljara oroltem egy kis borsot. Ugy egesz jo volt.

    Most ha tejes kave, abba nem teszek cukrot, a tej eleg edes (nekem) magaban. Novenyi tejesbe szoktam neha vmi edesitot tenni, de alapvetoen tisztan, presszot iszom. Neha pici (kave)tejszinnel, de arrol meg a rohadt sok pici muanyag hulladek miatt szoktam le.

    Az Auchan sajat markas kavejat probalta mar valaki? Lattam par tesztet, amin eleg jol teljesitett (foleg az orolt, de a szemes is). Meg nem mertem bevallalni.

Új hozzászólás Aktív témák