Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz zsid #13089 üzenetére

    Tök jó a vonat, és is támogatnám (a svájciak is...), de ahogy Hofi mondta anno a vonateltérítőre, hogy mekkora hülyeség ez, mert a vonat arra megy amerre a sírpár viszi, és a váltó irányítja.
    Főleg a felesleges útkoptatás, és gázolajelégetés miatt lenne értelme. Nem hiszem, hogy olyan nagyon bonyolult stratégiai helyekre felhúzni bázisokat, ás ott hasonló rendszert működtetni mint a csalagút. Román felállna rá bukarestnél, és mondjuk 2 nap múlva meg le Ulm-nál, aztán onnan elcsattogna vissza Münchenig. Például.
    A probléma megint a hülyeséggel, agyatlansággal, és gondolkodásra képtelen földi életben tengődő szipiszupi vezetőséggel van.
    Ezt a "mindent azonnal" dolgot pedig 100%ban osztom.
    Annyi azért látható, hogy ennek a gondolkodásnak még van kb egy évtizede, és gyorsan fog gyökeresen megváltozni, ha tetszik, ha nem. És szerintem inkább nem fog tetszeni, mert egyrészt az árak úgy el fognak szállni, hogy nem lesz megfizethető a tömegek számára a "mindent azonnal", másrészt a környezeti feltételek szerintem 2, max 3 évtized múlva már annyira durva változásban lesznek (a mostanihoz képest is), hogy szerintem az embereknek a napi kaja megszerzése fontosabb lesz a "mindent azonnal"-nál.
    Ez pedig óhatatlanul is durván vissza fogja venni a fogyasztást.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

Új hozzászólás Aktív témák