Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CyberPunk666

    senior tag

    válasz Egon #23648 üzenetére

    +hobbiból szeretek versenypályán motorozni, ezért én hobbiból csináltam egy motorszerelő végzettséget, hogy tudjam magamnak csinálni.
    Az iskolában az emberek jelentős része autószerelő volt, aki azért képezte át magát motorra, mert fizikailag tönkrement az autóalkatrészek súlya miatt és nem tudta tovább csinálni és a fizikailag könnyebb, de elvben hasonló motorhoz menekült.
    IT-ban mi a bajod? hogy szarul ülsz a széken, meg ha rossz a fejhallgató, akkor megfájdul a fülcimpád?...

    Fogalma nincs a témáról szerintem annak, aki szerint egyáltalán összehasonlíthatóak ezek a szakmák az irodai munkával.

    [ Szerkesztve ]

  • adalbert1

    veterán

    válasz Egon #23648 üzenetére

    Ismerős, szüleim állatokat tenyésztettek mellékállásban - na ott eldöntöttem, hogy én ezt soha nem szeretném csinálni: tápos zsákot cipelni, trágyát lapátolni, az állatok leadásáig szabadság nélkül dolgozni minden nap hidegben-melegben egyáltalán nem frankó. Ráadásul egy bizonyos méret alatt elég gyenge tárgyalási pozíciód van a felvásárlókkal szemben, beüthet egy betegség az állatoknál, ami nullázza az állományt, stb...

    Viszont ha nem figyelek oda, nagyon mozgásszegénnyé tud válni az irodai életmód (számomra talán ez a legnagyobb negatívum egy aktívabb, nem feltétlen nehéz fizikai, de több mozgást igénylő munkával szemben), főleg az elmúlt másfél év alatt home officeban, sokkal jobban oda kell figyelnem arra, hogy elegendő mennyiségű mozgást iktassak a napomba.

Új hozzászólás Aktív témák