Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • weiss

    addikt

    válasz H A M M E R #17022 üzenetére

    Autó kell neki, vegyen magának egyet. Eszem-f*szom megáll.

    I did nothing, the pavement was his enemy!

  • Tapsi

    addikt

    válasz H A M M E R #17022 üzenetére

    Vannak ebben igazságok, de ennyire azért nem egyszerű a dolog. Az biztos, hogy Magyarországon abszurt mértékben van túlfetisizálva ez az autó dolog, ami engem személy szerint felb*sz. A gépjármű arra való, hogy közlekedj vele A-ból - B-be. Bizonyos embereknél hobbi, mert szeretnek pályázni, gyorsulni, de az már ugye nem alapfunkció.

    (#17023) weiss

    Hát, lehet így hozzáállni, de nem igazán viszi előre a diskurzust. Ez most az a kategória, amikor egy csaj elvárja, hogy legyen munkád, egzisztenciád, stb., te meg erre azt mondod, hogy dolgozzon meg ő a házért/javakért. És látjuk, hogy a legtöbb nő igenis így gondolkodik, tehát kijelenthetjük, hogy ez társadalmi tömegjelenség. Ettől ő nem lesz golddigger, egyszerűen csak nem akar a nyomorba szülni például. Ami ellen lehet küzdeni, de biztosan nem a sikerhez vezető út. És nem is túl férfias. Mondom ezt úgy, hogy én is hülyét kapok ettől az autó b*zériától, ami rengeteg embert jellemez. Én is egy 22 éves Astrát hajtottam évekig, mert nekem megfelelt. De ezt nem lehet a végtelenségig csinálni.

    [ Szerkesztve ]

  • PazsitZ

    addikt

    válasz H A M M E R #17022 üzenetére

    Hát nem tudom, lehet én vagyok nem normális, de nézzük az én "igénytelen" látásmódomat:
    Nincs kocsim, nem azért mert nem tehetem, meg csak pénzkidobásnak érzem.
    Jelenleg nincs gyerekem. Pesten belvároshoz közel lakok, pár megállót menni bármivel köynebb, mint kocsival 5-10 percet, majd fél óráig parkolót keresni, amiért vagyonokat fizethetek.
    Ha külföldre megyek nyaralni, repülővel megyek, adott helyen bérelek kocsit.
    Ha belföldre megyek, vagy simán tömegközlekedek és iszok, vagy bérelek egy kocsit.
    Mivel nem hasnzálom napi, de még majdnem heti szinten sem, így nem látom rtelmét kidobni a pénzt rá.
    Még egszer: megtehetném, de minek?
    Ha gyerekem lesz pl. biztos veszek, ha úgy alakul az lakhatás-életkörülményem, bármikor veszek, de iylen pöcsméregetésre nekem személy szerint hál'istennek nincs szükségem.

    Ennek ellenére, akinek ettől nagyobb/ sokat használja / egyéb ok miatt szükségesnek érzi, vegye, vigye, és igaza is van.
    De ilyen egybites gondolatokkal nem sokat lehet kezdeni, hogy akinek nincs autója az nemférfi, igénytelen, lecsúszott, zsugori.
    Ésszerüen managelni a kiadásaidat a szükségeid ideális teljesülése függvényében nem zsugoriság.
    Ahhoz a csajodhoz meg gratulálok, akinek az első kérdése, hogy milyen autód van. Bár kétségtelen ezek a csajokra is van volt és lesz is kereslet, a hasonló egybites férfiaktól.

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

Új hozzászólás Aktív témák