Új hozzászólás Aktív témák

  • PazsitZ

    addikt

    válasz H A M M E R #17022 üzenetére

    Hát nem tudom, lehet én vagyok nem normális, de nézzük az én "igénytelen" látásmódomat:
    Nincs kocsim, nem azért mert nem tehetem, meg csak pénzkidobásnak érzem.
    Jelenleg nincs gyerekem. Pesten belvároshoz közel lakok, pár megállót menni bármivel köynebb, mint kocsival 5-10 percet, majd fél óráig parkolót keresni, amiért vagyonokat fizethetek.
    Ha külföldre megyek nyaralni, repülővel megyek, adott helyen bérelek kocsit.
    Ha belföldre megyek, vagy simán tömegközlekedek és iszok, vagy bérelek egy kocsit.
    Mivel nem hasnzálom napi, de még majdnem heti szinten sem, így nem látom rtelmét kidobni a pénzt rá.
    Még egszer: megtehetném, de minek?
    Ha gyerekem lesz pl. biztos veszek, ha úgy alakul az lakhatás-életkörülményem, bármikor veszek, de iylen pöcsméregetésre nekem személy szerint hál'istennek nincs szükségem.

    Ennek ellenére, akinek ettől nagyobb/ sokat használja / egyéb ok miatt szükségesnek érzi, vegye, vigye, és igaza is van.
    De ilyen egybites gondolatokkal nem sokat lehet kezdeni, hogy akinek nincs autója az nemférfi, igénytelen, lecsúszott, zsugori.
    Ésszerüen managelni a kiadásaidat a szükségeid ideális teljesülése függvényében nem zsugoriság.
    Ahhoz a csajodhoz meg gratulálok, akinek az első kérdése, hogy milyen autód van. Bár kétségtelen ezek a csajokra is van volt és lesz is kereslet, a hasonló egybites férfiaktól.

    [ Szerkesztve ]

    - http://pazsitz.hu -

Új hozzászólás Aktív témák