Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • aclandiae

    senior tag

    válasz emvy #1677 üzenetére

    Itt a válaszadók nagy része is az. Ahogy a többi topicot is olvasom, szinte hemzsegnek az infósok.

    Van egy ismerősöm, aki szokta mondani: a magyar ember ahol születik ott él, dolgozik, és hal meg, eszébe nem jut arrébb menni, csak amikor már tényleg nincs más megoldás. Igaza lehet? ;)

    Tapsi: van itthon olyan egyetem ahol ezeket a programnyelveket el lehet sajátítani?

    djgeg: én gyakorlatorientáltabbá tenném a képzéseket. Felesleges ennyi elmélet - szvsz.

    Jim-Y: ez érdekes! Eddig akárkit kérdeztem az egyetemi életéről, rögtön két szó jutott eszükbe: ittak, buliztak. Némi fennakadást érzek... :( Elképzelésem szerint ismereteket szerezni megy oda valaki. Bár a két szóval kapcsolatos dolgok is lehetnek ismeretek :)

    Nem vagyok az, lehetek vagy úgy teszek. Engem a 8/2-es arány zavar.

    "Mindenkinek megvan a lehetősége, hogy azt tanuljon, vagy csináljon amit szeretne."
    Na itt azért álljunk meg picit! Szerintem ez egyáltalán nem igaz! Az hogy valaki mit szeretne és milyen lehetőségekhez fér hozzá, nem csak és kizárólag rajta múlik! Aztán ha mégis sikerül összehoznia valamit, mire a diplomáig/bizonyítványig eljut még hányszor gördülhet elé akadály!

    Mercutio_: Privátban kérdeznék inkább.

    Tapsi: matek - szerintem az egész matematika tanítása már az elejétől fogva rosszul indul. Amikor egy 20 fős osztályból van 1-2 penge, 2-3 egész jó, a többi meg küzd a kettesért. Ennyire lehetnek hülyék emberek generációkon keresztül? Én pl. általánosban nagyon szerettem, középiskolában olyan tanárom volt, akit nem bírtam, meg is lett sajnos az eredménye...
    Utólag persze könnyű okosnak lenni, de a mai napig hiányolom hogy így tönkrement a kapcsolatom a matekkal.

    Jim Tonic: szóval aki időben lekezdi, hozzá szerez diplomát, és már lesz gyakorlata, az tud majd érvényesülni?

    peterszky: pontosan mit kell csinálnod?

Új hozzászólás Aktív témák