Új hozzászólás Aktív témák

  • PizzaProgram

    csendes tag

    válasz martonmiklos #1179 üzenetére

    Köszönöm a válaszokat!
    - igen, értem, hogy "nem hivatalos".
    De ezek szerint nem sokat próbálkoztak még ilyenfajta root-olással, hogy mennyire biztonságos... mennyire lehet kinyírni végleg a telót

    - külön hála (a magyarok nevében), hogy készítettél nekünk szövegbeviteli progit :)

    - a MAP-ért nem kár, mert arra ott a külön GPS. (Mármint a megszűnt támogatású WinPhone :D )
    (Sosem értettem, ki tud egyszerre vezetni, sms-ezni vagy névjegyet böngészni, miközben fut a navigáció?)

    - ezek szerint az egyetlen fájó pont: az Android programok futtatásának lehetetlensége?
    ... nos, ez attól függ, milyen egyéb programok vannak alapból a JollaOS-be beépítve, vagy húzhatóak le a repo.-ból? Egy jó ébresztő/időzítő és egy naptáron kívül kell még bármi más? Jegyzetet gondolom tud...
    A mostani androidos "fejlesztők" pedig nem úgy látom, hogy szeretnek STABIL progikat kiadni. (Asszony szenved napokat egy-egy naptár-bug miatt. A "nem szólt az ébresztő-app" vagy "éjjel kiakadva lezabálta az akksit" jellegű droidos mindennapokról pedig már ne is beszéljünk.)

    - Úgy látom, más alternatíva nincs nagyon, ha nem akar egy telóra az ember 50-nél többet költeni és nem akarja "idegenekkel" megosztani a kényes adatait.
    ________
    Az egyetlen megválaszolatlan kérdés marad már csak:
    Hogyan tudom a névjegyeimet és jegyzeteimet "szinkronizálni" a win7-es laptop és a Joomla-s telefon között?
    - Mert ugye valahogy elsőként fel kell tölteni rá mind az 1200-at,
    - majd pedig rendszeresen backupolni, ha netán földhözcsapódna...
    - És jó lenne ezt minél egyszerűbben, minél sűrűbben megtenni.

    Erre van valami megoldás?

Új hozzászólás Aktív témák