Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • L.T.

    aktív tag

    válasz Sipi #2473 üzenetére

    Nos...
    Ez valóban egy megrendezett dolog, de ennyire nem lehet színészkedni. Én nem is akartam ezt a műsort nézni úgy beszéltek rá, hogy jókat lehet rajta röhögni. Hát én inkább sírtam volna mikor megnéztem...
    1. A pilótaképzőben a leendő pilóták alkalmasságát vizsgáló orvosnak milyen vizsgára van szüksége? Boeing? Cessna? Vagy elég az ejtőernyős is, hiszen sosem vezet gépet? Te írtál ilyet, hogy kell neki vizsga! A nehézgépjármű-alkalmassági is csak egy pályaalkalmassági, azt írtad, az ottani vizsgálat-vezetőnek is kell jogi. Akkor ide is kell pilóta-alkalmassági.
    Valóban egy orvosnak nem kell értenie ahhoz a szakmához amiben az alkalmasságit kiadja. Nemrég voltam mert lejárt a jogsim. Általános dolgokat nézett persze. De a pav az más. Itt speciálisan a közúti közlekedésre alkalmasságot vizsgálják. Azért az alkalmasságot megállapítónak nem csak gyalogosként kéne résztvennie a közlekedésben.
    Nem írtad, hogy oktalanul közlekedsz csak annyit kérdeztél, hogy szeretek-e. Hát nem.
    Egybként írhatnám azt is, hogy nem lennél jó mentő-sofőr, pont amiatt, amiket itt írsz.
    Valóban nem lennék jó mentő-söfőr. És nem is akarok az lenni.
    2. Miért állítasz olyat, hogy nem találkoztál még pszichésen zavart emberrel? Vagy tényleg tévén nőttél fel, és azt hiszed, ezek borzas hajú, nyáladzó idióták? Honnan mersz ilyet állítani, holott _nem_igaz_? Nekem is van személyiségzavarom, de ez valószínűleg nem befolyásol negatív módon a vezetésben. (Ettől függetlenül em vagyok jó sofőr.) És neked is van, még ha nem is hiszed.
    Ez pszihomokia egy érdekes dolog. mindenkiben van valamennyi stikli. Ez igaz. Még bennem is.
    Ahol dolgozom ott bizonyos szakmában (nem közlekedés) kötelezték az embereket pszihológiaia vizsgálatra. Nos akik egyébként teljesen normális emberek, akikkel jó együtt dolgozni, kedveli a többi is ezen a vizsgálaton teljesen kiborultak. A pszihológus úgy felhúzta őket, hogy némelyik elküldte őt "melegebb éghajlatra"
    Van egy-két kolléga (szerencsére tényleg egy-kettő) akik röviden szólva idióták. Ők mégis kivirult arccal kitünő eredménnyel jöttek ki a pszihológustól.
    Valszeg a pszihológus kitöltene egy tesztetet, róla is kiderülne valami...
    Nos ennyit szerettem volna a pszihomókiáról mondani. Előre mondom nem vagyok a szcientólógiai egyház híve utálom őket mint a....
    Ja és ez egy fórum. Ahol vitatkozni is szoktak....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák