Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Killing

    addikt

    válasz 14adam #10665 üzenetére

    Ha 2. nemzetközi kategóriát szerzel akkor már nem lesz kezdő a jogsi, hiába nem 2 éves egyik se. (A1 mellé B, vagy B mellé A1) Az M kategória nem oszt, nem szoroz ugyanis ott nincs kezdő jogsi, nem kezdő jogsi, ugyanis nemzeti kategória.

    Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

  • Bati0501

    őstag

    válasz 14adam #10665 üzenetére

    Sztem az lenne a legegyszerűbb,ha felhívsz egy iskolát és megkérdezed,h mehetsz-e... :K
    Sztem ha egy nagyobb kategóriát szerzel meg-pl. M után B-az nem számít,h előtte meddig volt mát meg a korábbi engedélyed.Magyarul a legmagasabb kategóriának az érvényességi ideje számít sztem,de tényleg csak szvsz... :D
    Hogy mi van,h van motorra is jogsid?Jó neked. :DD

    Am már több,mint 2 hete :DDD :)) megjött a jogsim,de csak tegnap mentünk el vezetni...De olyan jó volt,h na... :DD Csak arra gondoltam még,h elmegyünk a szokásos helyre,csak most már legálisan és gyakorolgatunk,mert már szept.10. óta nem vezettem.Hát ezzel kezdtünk,de alig voltunk ott és már mentünk is a környező kis utcákba utána meg a főútra és onnan a benzinkútra tankolni. :) Tankoltam aztán mentünk a város egyik,majd másik részére is-most nem írom le,h hova,úgy se mondanak sokat... ;) És tök jó volt,h egyedül vezettem,és szerencsére jól sikerült,szóval mindig szépen el tudtam indulni,nem akartak lenyomni és hasonlók.Egyébként hasonló volt,mint a tanulókocsiban,de azért még se,mert a tudat,h nincs rajtad egy nagy T betű meg nem idegen ül melletted...de ez adta azt a +-t meg persze az is,h a mi kocsink ugyan olyan,mint a tanulókocsi volt,csak a miénk benzines(g astra)és emiatt dinamikusabb.Meg apa nem azt mondta,mint az oktató,h "lassabban",hanem azt,h mehetünk még gyorsabban. :DDD :K Meg tudom nagyon jól,h hiába 50-el lehetne menni gyakorlatilag az inkább 60...volt,amikor annyival mentünk egy busz mellett és jöttek mögöttünk:mondom most még gyorsítsak vagy nem kell?De végül is nem nagyon kellett.
    Szóval összegezve:király volt! :D :DD

    Tényleg Killing neked mikor hozták már meg a jogsid?

Új hozzászólás Aktív témák