Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz mephi666 #10295 üzenetére

    11k a forgalmi, és ugye ebben a vizsgában vannak a mindenféle manőverek is.
    Én majd a családi Focust tervezem vezetni, kihaltabb helyen már próbálgattam, pár különbség van, de nem vészes, kicsit majd gyakorlok vele, és jó lesz. Illetve hosszú távú tervek között szerepel a saját autó, valószínűleg egy Opel Astra F lesz.

    Kormány: rákérdeztem ma, azt mondta, hogy alapvetően nem baj, ha csúsztatom a tenyeremben, de az is igaz, hogy a vizsgabiztos nem feltétlenül szereti (ahogy az egykezes / tenyeres, stb. megoldásokat sem), szóval megpróbáltam figyelni rá, hogy kísérjem visszafelé is. Szóval elvileg semmi különös, de nem árthat figyelni rá.

    Hungaroringes téma: nekem alapvetően nagyon tetszene egy ilyesmi, szerek minél több helyzetet megismerni, érdekel, hogy mi van, ha 70-nél kell rántani a kormányon, padlóféket kell nyomni, stb., szóval olyasmik, amik kifejezetten tiltottak normál gyakorlásnál.
    Más felől, nem biztos, hogy kezdő jogsival érdemes egyből nekivágni, biztos érdekes lenne így is, csak szerintem több értelme van, ha van már az embernek benne némi gyakorlata, rutinja, mintsem zöldfülűként kipróbálni, aztán lehet csak kidobott pénz lesz, vagy csak egy szórakozás, de nem hasznosul sok minden belőle még.

    Díjak csigánál: [link]
    - 29 elmélet
    - 39 gyak (utána pótóra 2k / 45p)
    - 7k elsősegély tanfolyam (ami amúgy ugye, fakultatív, de nem rossz dolog)
    - többit amúgy is tudjátok

    [ Szerkesztve ]

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák