Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz jerry311 #11616 üzenetére

    akkor is el lehetett volna kerülni, ha a hülye nő nem tolja ki maga előtt a gyerekeit... felvételen én sem láttam még másodjára se, hogy ott jöttek, szerintem tőle se elvárható, hogy folyamatosan szemmel tartsa mindkét oldalt, ki van az autók mögött és azonnal fékezzen, hacsak meglát valakit, mert bárki kiléphet elé... a p*csának kellett volna kinéznie, jön-e valaki, majd ha nem lát senkit, akkor vinni a gyerekeket... ez így részéről oroszrulett volt és csak mákja, hogy a sofőr azonnal fékezett és nem ment át a gyerekeken... ez olyan, mint amikor tanultam vezetni és egyik kritikus ponton direkt lassítottam a zebra előtt, mert egyik oldalon a sövény mögül kijöhet biciklis a zebrára: így is lett... jött a hülyegyerek bmx-el (hogy a sövénytől nem is lehetett látni) és már előttünk is volt... szerencsére fékkészenlétben voltam és meg is álltunk rendesen előtte... de ha valaki nem nagyon jár azon a környéken és tegyük fel 30-al közelíti meg a zebrát, mire a fékre lépne már el is csapja az ilyet

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák